KONST / Litografier / Färglitografi 13138224
nr 1313 8224
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 64x43cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:52:00
10/3 23:36:49
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius